Ranking kart paliwowych

MOYL

MOYL to stale rozwijająca się marka, którą cechuje innowacyjne podejście do zmniejszenia wydatków transportowo-motoryzacyjnych firm i klientów indywidualnych. W ofercie znajduje się karta flotowa, która umożliwia tańsze tankowanie samochodów, nawet do 25 groszy za litr paliwa, co stanowi dużą oszczędność, szczególnie podczas tras na większą ilość kilometrów. Dzięki programowi MOYL, oszczędzasz nie tylko pieniadzę, ale i czas. Przyczynia się do tego portal internetowy, który pozwala w łatwy sposób tworzyć raporty dotyczące wykorzystania karty paliwowej swojej floty. Charakterystyczną dla MOYL'A jest również zasada prepaid - z karty nie można skorzystać, bez wcześniejszego doładowania, dzięki czemu wydatki zostają zawsze pod kontrolą. .

Czytaj więcej

BP

BP w swojej ofercie kart paliwowych, posiada trzy: BP Komfort Prepaid, BP Plus oraz Kartę Paliwową BP + Aral. Pierwsza z nich, dedykowana jest dla małych przedsiębiorstw. Aby przejść w jej posiadanie, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i dokonać przedpłaty. BP Komfort Prepaid przyspiesza dokonywanie płatności na stacji, daje pełną kontrolę nad wydatkami dzięki dostępowi do usług BP online oraz zapewnia jedną zbiorczą fakturę w miesiącu. Klienci mogą otrzymać 5 groszy rabatu na litrze paliwa regularnego i 10 groszy na paliwie premium. Rabat 5% przysługuje również na myjnie, płyn do spryskiwaczy i olej.

Czytaj więcej

E100

E100 Power MAX, to przykład karty paliwowej, która spełnia oczekiwania firm niezwiązanych z transportem towarów. Korzystać z niej może każda firma, która posiada conajmniej jeden samochód. Komfort wynikający z kart paliwowych, jest coraz bardziej zauważalny przez firmy taksówkowe, dostawcze, posiadające flotę samochodów lub minibusów, firmy budowlane, cateringowe i kurierskie, firmy zajmujące się przewozem osób, a także firmy handlowe i produkcyjne. Do zalet korzystania z E100 Power MAX należą głownie, minimalna ilość dokumentów oraz optymalizacja kosztów. Wszystko, z czego do tej pory korzystali przewoźnicy, stało się dostępne również dla firm nietransportowych.

Czytaj więcej

UTA

Karta paliwowa UTA, daje możliwość wyboru stacji dowolnego koncernu. Posiada blisko 55 000 punktów w 40 krajach, w tym blisko 4 000 stacji w Polsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy nie mają ograniczenia, co do lokalizacji stacji i ceny paliwa. Posiadacze karty mają szereg udogodnień z nią związanych: stacje z niskimi cenami, wysokie rabaty na tankowanie w całej Europie, rozliczanie w oparciu o ceny hurtowe.

Czytaj więcej

Shell

Shell Card to środek płatniczy stworzony dla klientów biznesowych. Karta gwarantuje szereg korzyści dla jej posiadczy - wygodę, bezpieczeństwo, kontrolę i oszczędność. Dodatkowo, umożliwia uiszczanie opłat za przejazdy drogami, tunelami i mostami w 25 krajach oraz sprawne rozliczanie podatku VAT i akcyzy. Dla bardziej efektywnego zarządzania kartami, stworzona została nowoczesna platforma internetowa Shell Fleet Hub, która pozwala m.in. kontrolować wydatki i zużycia paliwa, a także generować raporty.

Czytaj więcej

Więcej artykułów…