Skip to main content

Artykuły

Ranking skupów aut w Poznaniu

Skupy samochodów to częsty wybór osób pragnących spieniężyć swoje pojazdy. Nic dziwnego - w firmach tych można uzyskać natychmiastową i rzetelną wycenę, a także sfinalizować transakcję w jeden dzień. Jednak warto wiedzieć, które z poznańskich skupów powinny cieszyć się szczególnym zainteresowaniem. Nie wszystkie są bowiem warte uwagi, choćby ze względu na wątpliwą uczciwość niektórych z nich. Poniższy artykuł będzie stanowił ranking najlepszych firm tego typu. Omówione zostaną także najważniejsze czynniki do uwzględnienia.

Czytaj więcej

Jak oszczędzać paliwo? Poznaj 7 sprawdzonych sposobów

Oszczędzanie pieniędzy to proces, dzięki któremu możemy korzystać z drobnych przyjemności i snuć nieco bardziej odważne plany na przyszłość. Zgromadzone oszczędności dają poczucie bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Jedną z form oszczędzania jest zmniejszenie kosztów tankowania pojazdów. Jak zrobić to skutecznie? Poznaj nasze propozycje.

Czytaj więcej

Jak działają karty paliwowe?

Karty paliwowe pojawiły się już na początku ubiegłego wieku na terenie USA. Pierwsze ich wersje przypominały swoim wyglądem formularze, na których zbierane były pieczątki wraz z podpisami. Z upływem lat zostały one zamienione na trwalsze i trudniejsze do podrobienia metalowe żetony. Dziś karta paliwowa to narzędzie ułatwiające zarządzanie flotami i oszczędzanie pieniędzy. Dlatego właśnie tak wielu właścicieli firm decyduje się na założenie kart paliwowych.W tym artykule przybliżymy, jak działają karty paliwowe.

Czytaj więcej

Jakie korzyści dla kierowców przynoszą karty paliwowe?

Karta paliwowa to karta płatnicza, która dla wtajemniczonych znana jest jako karta oferowana przez koncerny paliwowe. Taka forma płatności w łatwy sposób pozwala na kontrolowanie większych wydatków związanych z transportem, a także stanowi wygodniejszą formę rozliczania faktur za zakupione paliwo. Wiedziałeś, że na tym się nie kończy? Czytaj dalej!

Czytaj więcej