Artykuły

Jak oszczędzać paliwo? Poznaj 7 sprawdzonych sposobów

Tankuj i oszczędzaj z kartą paliwową Moyl

Oszczędzanie pieniędzy to proces, dzięki któremu możemy korzystać z drobnych przyjemności i snuć nieco bardziej odważne plany na przyszłość. Zgromadzone oszczędności dają poczucie bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Jedną z form oszczędzania jest zmniejszenie kosztów tankowania pojazdów. Jak zrobić to skutecznie? Poznaj nasze propozycje.

Czytaj więcej

Jak działają karty paliwowe?

Karta paliwowa - tankuj i oszczędzaj z Moyl

Karty paliwowe pojawiły się już na początku ubiegłego wieku na terenie USA. Pierwsze ich wersje przypominały swoim wyglądem formularze, na których zbierane były pieczątki wraz z podpisami. Z upływem lat zostały one zamienione na trwalsze i trudniejsze do podrobienia metalowe żetony. Dziś karta paliwowa to narzędzie ułatwiające zarządzanie flotami i oszczędzanie pieniędzy. Dlatego właśnie tak wielu właścicieli firm decyduje się na założenie kart paliwowych.W tym artykule przybliżymy, jak działają karty paliwowe.

Czytaj więcej

Jakie korzyści dla kierowców przynoszą karty paliwowe?

Moyl - zalety karty paliwowej

Karta paliwowa to karta płatnicza, która dla wtajemniczonych znana jest jako karta oferowana przez koncerny paliwowe. Taka forma płatności w łatwy sposób pozwala na kontrolowanie większych wydatków związanych z transportem, a także stanowi wygodniejszą formę rozliczania faktur za zakupione paliwo. Wiedziałeś, że na tym się nie kończy? Czytaj dalej!

Czytaj więcej