Skip to main content

Ranking kart paliwowych

Orlen

Gwiazdki

Ocena karty paliwowej: : 99.42% - 25 votes

99%

Oferta kart paliwowych Orlen zawiera różne rozwiązania, aby w sposób najbardziej efektywny, dopasować się do oczekiwań potencjalnego klienta. Głównym produktem jest Karta FLOTA - dedykowana dużym przedsiębiorstwom, które tankują średnio 1000 litrów miesięcznie. Dodatkowo, posiada ona możliwość bezgotówkowego tankowania na terenie całej Polski. Z kolei Karta OPEN DRIVE stwarza taką szansę również dla podróży międzynarodowych, na zagranicznych stacjach. Kolejnym segmentem, który wyróżnił Orlen, to propozycje dla mniejszych firm.

Mianowicie, Karta BIZNESTANK oferuje rabaty gotówkowe od pierwszego tankowanego litra oraz rabaty na wybrane usługi na stacji paliw, zbiorcze faktury oraz dostęp do portalu. Kolejna, MIKROFLOTA, skierowana jest do sektora mikro, dla których karty paliwowe nie były osiągalne z uwagi na limity zakupowe. Ten rodzaj programu, umożliwia bezgotówkowe zakupy paliw, produktów oraz usług na stacjach paliw ORLEN i Bliska.

Ostatnim segmentem, znajdującym się w ofercie Orlenu, są karty przedpłacone (karta UPOMINKOWA i ZAKUPOWA). Obydwie są dostępne dla każdego i umożliwiają bezgotówkowe tankowanie, zakup akcesoriów samochodowych oraz usług na stacjach paliw należących do Orlen i Bliska. 

 

Orlen