Skip to main content

Ranking kart paliwowych

BP

Gwiazdki

Ocena karty paliwowej: : 91.46% - 24 votes

91%

BP w swojej ofercie kart paliwowych, posiada trzy: BP Komfort Prepaid, BP Plus oraz Kartę Paliwową BP + Aral. Pierwsza z nich, dedykowana jest dla małych przedsiębiorstw. Aby przejść w jej posiadanie, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i dokonać przedpłaty. BP Komfort Prepaid przyspiesza dokonywanie płatności na stacji, daje pełną kontrolę nad wydatkami dzięki dostępowi do usług BP online oraz zapewnia jedną zbiorczą fakturę w miesiącu. Klienci mogą otrzymać 5 groszy rabatu na litrze paliwa regularnego i 10 groszy na paliwie premium. Rabat 5% przysługuje również na myjnie, płyn do spryskiwaczy i olej. 

Karta BP Plus to najbardziej popularne rozwiązanie znajdujące się w ofercie. W tym przypadku, jej posiadacze, bez względu na to, jak liczna jest flota, będą mieli możliwość korzystać z jednej z 560 stacji BP oraz z 300 stacji Circle K, na których również honorowana jest karta. Benefity z nią związane, to oczywiście rabaty na paliwo, myjnie i płyny eksploatacyjne, a także dostęp do indywidualnych raportów pozwalających monitorowanie tankowania. Dodatkowo, BP Plus to również możliwość przypisania karty na okaziciela lub do indywidualnego numeru samochodu. 

Karta Paliwowa BP + Aral to przykład karty, z której korzystać mogą klienci funkcjonujący w Polsce, jak i za granicą. Głównie są to firmy transportowe. Jej posiadacze mogą korzystać z ponad 25 tysięcy stacji akceptujących system Routex, opłacać Toll Box i w łatwy sposób odzyskiwać VAT oraz akcyzę. Klienci otrzymują również całodobową pomoc drogową na terenie Europy.