Skip to main content

Artykuły

Ranking skupów aut w Poznaniu

Skupy samochodów to częsty wybór osób pragnących spieniężyć swoje pojazdy. Nic dziwnego - w firmach tych można uzyskać natychmiastową i rzetelną wycenę, a także sfinalizować transakcję w jeden dzień. Jednak warto wiedzieć, które z poznańskich skupów powinny cieszyć się szczególnym zainteresowaniem. Nie wszystkie są bowiem warte uwagi, choćby ze względu na wątpliwą uczciwość niektórych z nich. Poniższy artykuł będzie stanowił ranking najlepszych firm tego typu. Omówione zostaną także najważniejsze czynniki do uwzględnienia.

Skup aut Poznań Zasada

Zasada24

Jest to jeden z najbardziej ikonicznych skupów aut w Poznaniu. Swoje usługi świadczy w stolicy Wielkopolski, a także w Środzie Wielkopolskiej, Kostrzynie, Swarzędzu i Kostrzynie. Słynie on z szybko zawieranych transakcji - Zasada Skup aut Poznań podpisuje umowę kupna-sprzedaży nawet tego samego dnia. Stan techniczny pojazdu nie ma znaczenia. Skup przyjmuje zarówno auta w perfekcyjnym stanie, jak i te znacznie uszkodzone. Wiek także nie gra roli - skup chętnie przyjmie nawet wiekowe auta z lat 70. czy jeszcze starsze.

Moto-home

Skup ten nie ogranicza się do kupna i sprzedaży używanych pojazdów. Oczywiście można w nim z zyskiem sprzedać swój pojazd, jednak nie wyczerpuje to jego oferty. Warto także pamiętać, że Moto-home pozwala na uzyskanie ubezpieczeń OC, AC, NNW czy majątkowych. Ubezpieczenia nie obejmują tylko pojazdów. W ofercie są także ubezpieczenia turystyczne, życiowe i firmowe. Ponadto firma służy merytoryczną poradą przy wyborze pojazdu do zakupu. Obszar działania skupu to Poznań i okolice.

MS Auto Car

Ten skup wychodzi do swoich klientów z udogodnieniem w postaci pomocy drogowej i awaryjnego rozruchu pojazdu. Holowanie pojazdów jest usługą, jaką MS Auto Car świadczy swoim klientom na obszarze całego województwa wielkopolskiego. Nie inaczej jest ze skupem samochodów z dojazdem do klienta.

Skup samochodów Poznań – Auto Kurek

Skup ten także nie baczy na stan techniczny, przebieg czy wiek pojazdów. Wycena oferowana w tej firmie waha się od 300 złotych do aż 200 tysięcy złotych. Skup pracuje 24/7, w związku z czym swój pojazd można przekazać mu nawet o najbardziej osobliwych porach. Jak każdy skup, oferuje on dojazd do klienta i transport na swój koszt. Poza skupem w Auto Kurek możliwe jest także serwisowanie pojazdu i jego kasacja.

ECO-cars Poznań

Ostatni skup w rankingu także nie ogranicza swojej oferty do samego przyjmowania pojazdów za gotówkę. Można w nim także zezłomować swój uszkodzony pojazd. Inną oferowaną usługą jest wulkanizacja z użyciem azotu. Zabieg ten zapewnia wieloletnią żywotność opony i dłużej utrzymuje właściwe ciśnienie. Firma zajmuje się także usuwaniem wraków we współpracy ze Strażą Miejską. Jeszcze inną usługą jest sprzedaż części zamiennych odzyskanych ze skupionych samochodów.